Nacházíte se zde: Guerrilla Readers » České čtenářské placky

Jedna sada čtenářských placek je málo!

Po vypuknutí prodeje první čtenářské sady placek se množily názory, že je třeba udělat placky s českými nápisy, protože čeština je krásná a protože jsme Češi! A my jsme souhlasili. Takže vám nyní hrdě představujeme českou čtenářskou sadu, která obsahuje 10 různých placek. Navíc jako bonus nabízíme zvláštní tří-dílnou sadu s opičkama.

Nechvalte ale nás, pochvalte sami sebe, protože právě vy jste dodali přes (neuvěřitelných) 240 nápadů na slogany! Vybrat z tak široké nabídky byl opravdu hardcore! DĚKUJEME. Autoři budou odměněni sadou všech 10ti placek, exkluzivní opice navíc získává pouze jejich autorka.

Placky si můžete koupit opět přes e-shop Badgees.cz a samozřejmě zachováváme množstevní slevu pro knihovny (viz předchozí článek o plackách).

Nemá smysl se dál dlouze rozepisovat. PROSTĚ … Tady jsou! Snad se vám budou líbit, nakoupíte, obdarujete všechny známé, rozšíříte mezi přáteli a napíšete nám svůj názor (sem do komentářů, na náš Facebook nebo Twitter). Kdo bude mít chuť, nechť se s plackama taky fotí a pochlubí se, určitě vás někde vystavíme.

Ať se knihy přečtou samy koupit

Nezapomínáme ani na audioknihy. A jsi-li fanoušek knih do ucha, neváhej zakoupit placku a připíchnout třeba na sluchadla.

Autor textu Audioknihy.net

CZECH READPUBLIC koupit

Stát plný čtenářů! Nos tuhle speciální placku a podpoř chystanou petici na změnu anglického překladu názvu naší republiky.

Autor textu Petra Horálková

Jsem singl a miluju čtenáře koupit

Vyhlašujeme konec diskofilních šampónů, co skončili v abecedě u E. Každá inteligentní (=krásná a úžasná) žena touží po muži sečtělém nosícím knihu všude sebou (a nejen jako módní doplněk). Kdo umí z hlavy recitovat Romea Julii nebo Manon má bod navíc!

Autor textu Veronika Juráková

Mám tě přečtenou koupit

Kolik významů vidíš za tímto heslem? Minimálně 2? Tak to je správně. Placka ideální pro muže, kteří si pěstují mystery image.

Autor textu Adam Magů Rek

Nečteš? A to si říkáš borec? koupit

Je třeba konvertovat více lidí na čtenářskou víru. Drsná placka, drsný život, drsné knihy!

Autor textu Jaroslav Džarin Bednář

Patřím mezi horních 10 000 (čtenářů) koupit

Čtenářská elita? Vítej v klubu!

Autor textu Věra Jurmanová Volemanová

Vlastním průkazku do knihovny koupit

Průkazka do knihovny není žádná obyčejná legitka zahrabaná hluboko v peněžence. Řekni světu, že ji máš! Řekni světu, že jsi na ni hrdý/á! Ať už máš kartičku s kódem, s obrázkem nebo bez, open card nebo VIP, pořád to znamená, že knihovna patří do tvého života.

Autor textu Jaroslav Džarin Bednář

Žádná baba není více nežli česká knihovnice koupit

A to je bez debat. Placka určená (nejen) knihovnicím, ale také všem příznivcům tohoto jedinečného živočišného druhu.

Autor textu Martina Klapková

Čtenář 2.0 koupit

Moderní čtenář? To už není jen člověk s knížkou obalenou v novinách. Čtenář 2.0 fandí audioknihám, ebookům, má čtečku či aplikaci na mobilu, knihy balí pouze do kvalitního papíru a polepuje čtenářskýma stickerkama.

Autor textu Jaroslav Džarin Bednář

Čti mi ze rtů koupit

Téhle nabídce se prostě nedá odolat! Je něžná a dráždivá zároveň, nevinná i plná hříchu.

Autor textu Petr Škyřík

KOUPIT CELOU SADU 10 KUSŮ

Neslyším, nemluvím, nevidím … čtu koupit

Opice jsou teďka v módě, to jste nevěděli? Kam se hrabou pejsci, kočičky, sloníci a ovečky. Kdo nenosí opici, je úplně mimo proud. A ta sečtělá je ještě o level výš. Soustřeď své smysly na čtení, pořiď si jedinečnou čtenářsko-opičí sadu. Horký tip skupiny Guerrilla Readers.

Autor textu Lenka Hanzlíková

http://www.greaders.cz/wp-content/plugins/sociofluid/images/delicious_48.png http://www.greaders.cz/wp-content/plugins/sociofluid/images/google_48.png http://www.greaders.cz/wp-content/plugins/sociofluid/images/myspace_48.png http://www.greaders.cz/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_48.png http://www.greaders.cz/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_48.png